Swing je hudba pro každou příležitost

Za 15 let našeho pravidelného koncertování jsme zahráli na více než 400 akcích. A věřte, že to byly občas dobré úlety! Tím nemyslíme jen leteckou akrobatickou show v Německu, festivaly v Lotyšsku, Švédsku, Švýcarsku a dalších evropských zemích, koncerty ve Washingtonu a v samotném srdci New Yorku na Manhattanu, burlesque show, koncert pro německého prezidenta Frank-Walter Steinmeiera, ale též nesčetně firemních párty, plesů, svateb a jiných rodinných oslav, městských slavností, retro-akcí, tančíren, přehlídek a závodů veteránů a mnoho podobných příležitostí.

Swing se hodí na každou akci, kterou pořádáte. V našem šestihodinovém repertoáru máme skladby převážně 30. a 40. let minulého století, ale umíme to i rozjet ve stylu boogie, rock'n'roll, a jsme připraveni zahrát rytmy vhodné na společenské tance - waltz, valčík, cha-cha, samba, rumba a další.

Disponujeme kompletní zvukovou technikou. Naše aparatura s rezervou vystačí na středně velký sál. Od pořadatele tak nepotřebujeme nic jiného, než obyčejnou elektrickou zásuvku, o ostatní se postaráme sami.

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na další informace. Dojeli jsme do východního Polska, na Slovensko, do Maďarska, přijedeme i k Vám!